TCF HUB

Telefon

Lokalizacja

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Niedziela od 15.00 do 22.00

Zadzwoń.

+48 516 171 496

O nas

TCF HUB tworzą ludzie z pasją.

Naszą pasją jest Sport, który stał się dla nas sposobem na życie.

Jesteśmy byłymi zawodnikami, działaczami, aktywnie wspierającymi rozwój młodych talentów.  Przeszliśmy razem daleką drogę, która ukształtowała nasz charakter.

Zaczynaliśmy od podstaw, ale zawsze stawialiśmy sobie bardzo wysoko poprzeczkę i uparcie wyznaczaliśmy kolejne wyzwania, choć nie zawsze było lekko …

To Sport dał nam przede wszystkim tą niesamowitą siłę charakteru, koncentrację i wytrwałość
w dążeniu do upragnionego celu.

Misja

Naszym marzeniem od zawsze było, że uda nam się stworzyć takie wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa, gdzie każdy zawodnik będzie miał zapewnione w pełni profesjonale warunki do tego,  
aby nauczyć się gry od postaw od profesjonalistów, będzie mógł rozwijać swoją pasję indywidualnie,
a  jednocześnie będzie mieć poczucie przynależności do drużyny, zyska wsparcie i pomoc, kiedy tylko jej będzie potrzebował.

Dzięki ciężkiej, wspólnej pracy i tym, że wierzyliśmy w swoje możliwości, przekuliśmy nasze marzenia w rzeczywistość .

21 pażrdziernika 2017 roku otworzyliśmy unikatowy klub -TCF HUB Centrum Sportu w Krakowie. Pracę jaką wykonaliśmy, nie można porównać do żadnej innej.

Nasza cierpliwość została nagrodzona-odnieśliśmy sukces i na nim nie poprzestaliśmy!

Pierwszy rok naszej działalności był niesamowity pod kątem organizacji turniejów.

Zorganizowaliśmy w TCF HUB szereg ważnych imprez i zawodów, jak chociażby
Mistrzostwa Polski Uczniowskich Klubów sportowych w bilardzie,
Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Darcie,
Mistrzostwa Krakowa w bilardzie.

Uruchomiliśmy cykliczne turnieje Małopolskiej Ligii bilardowej, które cieszyły się coraz większą popularnością –„Piątkowiec” Amateur Tournament , Euroopol Amateur Tournament.

Stworzyliśmy drużynę !!!

Nasza drużyna stawała się coraz mocniejsza i rywalizowała w 2 lidze PZbil, czym zapewniliśmy sobie awans do barażów o prawo gry w 1 Lidze, co napawało Nas ogromną dumą !

TCF HUB stało się ośrodkiem sportowym, gdzie wychowuje się przyszłych Mistrzów!

Młodzi, zdolni adepci, którzy dzięki wsparciu profesjonalnych trenerów rozpoczęli swoją karierę zawodników odnosili sukcesy o randze światowej.

14 -letni wówczas Szymon Kural, tak mówił o treningach w TCF HUB:

Złapałem bakcyla.. bilard nauczył mnie tego, że trzeba mieć poukładane w głowie…. Trenuję 4 razy w tygodniu.. zdobyłem na Mistrzostwach Europy brązowy medal indywidualnie- 8 bil i złoty medal Mistrzostw Polski kat. Juniorów i jeszcze wiele innych.

Oprócz sekcji bilarda, bardzo prężnie rozwinęła swoją działalność sekcja futbolu stołowego, dzięki współpracy z Krakowskim Klubem Piłki Stołowej. Rozpoczęły się cykliczne turnieje Par losowych, których celem była promocja „piłkarzyków” jako dyscypliny sportowej wśród młodzieży i aktywnej formy spędzenia czasu wolnego.

TCF HUB stało się centrum integracji kilku dyscyplin sportowych, jak bilard, futbol stołowy, dart , ping pong,  w pełni profesjonalnych do tego warunkach, gdzie regularnie rozgrywają się turnieje. 

To tutaj sport połączył się także z rozrywką. W naszym klubie panuje wspaniała atmosfera i warunki do rozwoju i nauki.

TCF HUB to także miejsce dla każdego !

Każdy może przyjść do klubu i zagrać z rodziną czy znajomymi.

W klubie dbamy o wszechstronny rozwój młodych ludzi-od kwietnia 2021 odbywają się liczne wydarzenia kulturalne, spektakle, występy wokalne znakomitych artystów 77 Kluboteatru Vis a Vis.

W TCF HUB ma również swoją siedzibę Liga Seniora, zrzeszająca aktywnych i pełnych pasji ludzi, którzy po 65 roku życia,  chcą tworzyć społeczność i czynnie brać udział w licznych turniejach i zawodach.

Ciebie również zapraszamy do TCF HUB !

U Nas możesz zrealizować swoje pasje. Nauczymy Cię grać od podstaw i rozwiniesz swój talent. I kto wie , może i Ty masz w sobie Mistrza:-)  

Jeśli nie masz pomysłu na spędzenie czasu wolnego w aktywny sposób to TCF HUB oferuje Ci przestronne sale z certyfikowanym sprzętem. 

Ty i Twoja firma możecie zorganizować u nas konferencję lub event firmowy. 
Posiadamy do tego celu salę konferencyjną i kinową, a także salę teatralną.  

Dysponujemy własnym parkingiem. 

Odwiedż nas, bo tu po prostu trzeba być !