TCF HUB

Telefon

Lokalizacja

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Niedziela od 15.00 do 22.00

Zadzwoń.

+48 516 171 496

O nas

Najlepszy klub do bilarda, darta i futbolu stołowego w Krakowie!

Działamy od października 2017 roku. Oferujemy najwyższy poziom, konkurencyjne ceny i niepowtarzalny klimat. Nasz klub to gwarancja niezwykłych sportowych atrakcji i niezapomnianej zabawy. U nas możesz zrealizować swoje pasje, nauczyć się gry od podstaw, zorganizować imprezę, skorzystać z bogato zaopatrzonego baru. Organizujemy liczne turnieje, pokazy tricków bilardowych, posiadamy wykwalifikowaną kadrę instruktorską i trenerską.

W TCF HUB oferujemy dwie przestronne sale do bilarda i dziewięć stołów z certyfikatem europejskim. Posiadamy jedną dedykowaną salę z trzema stanowiskami do darta klasycznego oraz dwa elektroniczne automaty, a także profesjonalną salę do futbolu stołowego z sześcioma stołami LEONHART, jednym TORNADO, jednym ROSENGART i jednym stołem BONZINI.

Dysponujemy również salą konferencyjną i kinową, stołem do gry w ping ponga, a także konsolą do gier komputerowych. W naszej siedzibie jest także komis sportowy oraz biblioteka zaopatrzona w międzynarodową literaturę.

TCF HUB dysponuje własnym darmowym parkingiem. Także Ty i Twoja firma możecie u nas zorganizować własną imprezę, konferencję, czy turniej. Stałym klientom oferujemy atrakcyjne rabaty.

Jesteśmy otwarci codziennie od godz. 9 do 1 w nocy, w weekendy od godz. 13 do 01.00

Nie czekaj, przyjdź do nas już dziś. Zapraszamy!

W TCF HUB przy al. 29 Listopada 94 mieści się także siedziba firmy Tobacco Concept Factory – producent liquidów i dystrybutor e-papierosów, Agencja Pracy JBS Agency oferująca współpracę w zakresie rekrutacji pracowników-obcokrajowców do pracy w Polsce, Przedstawicielstwo Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej aktywnie działające na rzecz współpracy polsko-ukraińskiego biznesu, UkrCentrum – centrum pomocy Ukraińcom w Krakowie i Małopolsce oraz Centrum Kultury Mongolii w Krakowie przy Konsulacie Mongolii w Krakowie.

Nasze adresy: www.tcfhub.pl,  www.tcf.com.pl, www.jbsagency.eu, www.pol-ukr-krakow.com, www.ukrcentrum.pl

TCF HUB Centrum Sportu al. 29 Listopada 94,  31-406 Kraków
Tel. 516 171 496
Organizacja eventu firmowego: tel. 604 169 069

kontakt@tcfhub.pl