TCF HUB

Telefon

Lokalizacja

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Niedziela od 15.00 do 22.00

Zadzwoń.

+48 516 171 496

nie tylko klub

Profesjonalna
Akademia Bilarda

Trenerzy

Skład Trenerów TCF HUB to doświadczeni, licencjonowani instruktorzy - Andrzej Siejko i Piotr Cepil.

Sukcesy

Nasi zawodnicy odnoszą liczne sukcesy zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej.

Zacznij za darmo

Pierwszy trening oferujemy całkowicie za darmo.

W TCF HUB działa profesjonalna szkółka nauki gry w bilard. Tu możesz nauczyć się zasad gry od podstaw. Zajęcia dla początkujących prowadzone są we wtorki i czwartki w godz. od 16 do 18.

NAsi trenerzy

Jest asystentem trenera kadry narodowej juniorów. Prowadzi on zajęcia dla osób niepełnosprawnych, jest też organizatorem Gran Prix Polski Osób Niepełnosprawnych. W swojej pracy z młodzieżą pełnosprawną i niepełnosprawną odniósł wiele sukcesów. Ze swoimi podopiecznymi zdobywał medale Mistrzostw Europy, Mistrzostw Polski oraz Pucharu Europy. Jako trener kadry narodowej Osób Na Wózkach Inwalidzkich brał udział w Mistrzostwach Świata oraz Mistrzostwach Europy.
Andrzej Siejko
Piotr Cepil, grający trener, licencjonowany sędzia i instruktor Polskiego Związku Bilarda na przestrzeni blisko 20 lat zwyciężył wiele turniejów. W tym czasie zagrał kilkanaście tysięcy pojedynków i kilkadziesiąt tysięcy partii. W jego dorobku są dwa rekordy świata oraz jeden rekord Guinessa. Rozegrał 136 turniejów w 130 dni (dzień po dniu, bez przerwy), poprawił rekord poprzedniego rekordzisty aż o 52 dni. Na jego koncie jest też 311 rozegranych turniejów w roku kalendarzowym, co jest nieoficjalnym rekordem świata. W 2011 roku rozegrał z Bartoszem Gerasem 24-godzinny mecz w 9-bil zakończony wynikiem 350-87. Panowie ustanowili tym samym nowy rekord Guinessa.
Piotr Cepil

Sukcesy uczestników naszej akademii bilardowej

Uczestnicy Akademii Bilardowej TCF HUB, Szymon Kural i Jakub Kowalczyk, odnieśli wspaniałe  sukcesy w ostatnich latach jako członkowie kadry narodowej juniorów. Szymon Kural w 2019 r. wystąpił m.in. na Mistrzostwach Świata Juniorów na Cyprze oraz Mistrzostwach Europy Juniorów w Holandii, gdzie zdobył cztery medale, w tym dwa złote. Jakub Kowalczyk ma na swoim koncie medale Mistrzostw Polski Uczniowskich Klubów Sportowych.
Jesteśmy niesamowicie dumni z takich wyników !!!

Kilku zawodników Akademii Bilardowej uczestniczy z powodzeniem w Małopolskiej Lidze Bilardowej. Dwóch z nich występuje w I lidze, a trzech w II lidze. 

Kilku naszych juniorów jest w składach II-ligowych drużyn TCF HUB Kraków, które biorą udział w turniejach na szczeblu centralnym.

W ramach Akademii TCF HUB rozgrywane są także zawody wewnętrzne. Najlepsi zawodnicy mają możliwość wyjazdów na ogólnopolskie zawody Junior Pro Tour.

Jesteśmy dumni z takiej Reprezentacji!
We make a Team!

Zainteresowany/a ?

Wszystkich chętnych adeptów bilarda zapraszamy do naszego klubu.

 

Kontakt do naszych trenerów:
Piotr Cepil – tel. 502 579 878
Andrzej Siejko – tel. 503 592 708