TCF HUB

Telefon

Lokalizacja

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Niedziela od 15.00 do 22.00

Zadzwoń.

+48 516 171 496

nie tylko klub

Profesjonalna
szkółka bilarda

Trenerzy

Mamy dwóch doświadczonych, licencjonowanych trenerów i instruktorów. To Andrzej Siejko i Piotr Cepil.

Sukcesy

Nasi zawodnicy odnoszą liczne sukcesy zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej.

Zacznij za darmo

Pierwszy trening oferujemy całkowicie za darmo.

W TCF HUB działa profesjonalna szkółka nauki gry w bilard. Tu możesz nauczyć się zasad gry od podstaw. Zajęcia dla początkujących prowadzone są we wtorki i czwartki w godz. od 16 do 18.

NAsi trenerzy

Jest asystentem trenera kadry narodowej juniorów. Prowadzi on zajęcia dla osób niepełnosprawnych, jest też organizatorem Gran Prix Polski Osób Niepełnosprawnych. W swojej pracy z młodzieżą pełnosprawną i niepełnosprawną odniósł wiele sukcesów. Ze swoimi podopiecznymi zdobywał medale Mistrzostw Europy, Mistrzostw Polski oraz Pucharu Europy. Jako trener kadry narodowej Osób Na Wózkach Inwalidzkich brał udział w Mistrzostwach Świata oraz Mistrzostwach Europy.
Andrzej Siejko
Sukcesy Piotra Cepila szerzej opisane są w dziale Nasza Drużyna.
Piotr Cepil

Sukcesy uczestników naszej szkółki bilardowej

Dwóch uczestników Szkółki Bilardowej TCF HUB, Szymon Kural i Jakub Kowalczyk, to obecnie członkowie kadry narodowej juniorów. Szymon Kural w 2019 r. wystąpił m.in. na Mistrzostwach Świata Juniorów na Cyprze oraz Mistrzostwach Europy Juniorów w Holandii, gdzie zdobył cztery medale, w tym dwa złote. Jakub Kowalczyk ma na swoim koncie medale Mistrzostw Polski Uczniowskich Klubów Sportowych.

Pięciu zawodników Szkółki Bilardowej uczestniczy z powodzeniem w Małopolskiej Lidze Bilardowej. Dwóch z nich występuje w I lidze, a trzech w II lidze. 

 

Dwóch naszych juniorów jest w składach II-ligowych drużyn TCF HUB Kraków, które biorą udział w turniejach na szczeblu centralnym.

 

W ramach szkółki TCF HUB rozgrywane są także zawody wewnętrzne. Najlepsi zawodnicy mają możliwość wyjazdów na ogólnopolskie zawody Junior Pro Tour.

Zainteresowany/a ?

Wszystkich chętnych adeptów bilarda zapraszamy do naszego klubu. Koszt ośmiu pierwszych zajęć to 100 zł, dodatkowo oferujemy pierwszy trening gratis!

 

Kontakt do naszych trenerów:
Andrzej Siejko – tel.: 503 592 708
Piotr Cepil – tel.: 502 579 878