TCF HUB

Telefon

Lokalizacja

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Niedziela od 15.00 do 22.00

Zadzwoń.

+48 516 171 496

O lidze

– Bilard to doskonały sport dla osób starszych, nie wymaga dużego wysiłku fizycznego ani nakładów finansowych, a daje mnóstwo radości i przyjemności. Budzi też ducha rywalizacji – przekonuje Andrzej Siejko Trener TCF HUB

Liga Seniora powstała w TCF HUB, aby stworzyć warunki dla osób w wieku dojrzałej dorosłości do rozwoju aktywności fizycznej, intelektualnej i społecznej. Senior może się samorealizować, poszerzać umiejętności  – być może w nowy sposób – odkrywać swój potencjał, a dzięki temu jest zdrowszy i szczęśliwszy.  

Dzięki ćwiczeniom fizycznym i umysłowym na regularnym treningu, może przeciwdziałać efektom starzenia się organizmu.

Wysiłek korzystnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu, a co za tym idzie, przybywa siły motorycznej i szeroko rozumianej sprawności. Lepsze samopoczucie to efekt podjętej aktywności.

Główną misją Ligi jest pokazanie możliwości i szans jakie daje gra w bilard. Propagujemy aktywny i zdrowy styl życia-właśnie dlatego stworzyliśmy pierwsze w Polsce rozgrywki ligowe w bilard wyłącznie dla Seniorów. Rozgrywamy mecze w 1 i 2 lidze.

Jeśli masz + 65 lat i chcesz aktywnie spędzić wolny czas, w grupie ludzi z pasją -dołącz do Nas!

Aby zapisać się do naszej Ligi wystarczy zapisać się do Stowarzyszenia TCF HUB.

Po zapoznaniu się ze Statutem i opłaceniu składki członkowskiej w wysokości …. należy wypełnić deklarację członkowską i poczekać na decyzję o przyjęciu w poczet członków.

 Zazwyczaj ten proces trwa tylko kilka dni i od tego momentu możesz trenować z ligowcami codziennie od pon -pt w godz. 10.00-13.30.

Zapraszamy Cię do Ligii Seniora- promujemy zdrowy styl życia!