TCF HUB

Telefon

Lokalizacja

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Niedziela od 15.00 do 22.00

Zadzwoń.

+48 516 171 496

Ambasadorzy

Bogdan Wołkowski

Bogdan Wołkowski jest wielokrotnym Mistrz Świata w trikach snookerowych i pool-bilardowych, dwukrotnym Mistrzem Świata i Europy w trikach artystycznych. A także siedmiokrotnym Mistrzem Polski. Bogdan Wołkowski jest nie tylko wykonawcą, ale również twórcą wielu zagrań. W TCF HUB pod jego okiem szkolili się młodzi ludzie  w czasie lipcowego obozu bilardowego.

„Dlatego serdecznie zapraszam Państwa na turniej, a ja pokażę jak można sportowo bawić się bilardem i przyjemnie spędzać czas razem z przyjaciółmi.” – Bogdan Wołkowski

 

Ryszard Bujak

Prezes Fundacji SeniorPlus organizacji, która wspiera i angażuje się w programy społeczne podnoszące aktywność osób starszych. W latach 2003-2010 Dyrektor Generalny Sp.z o.o. Promocji Rehabilitacji Polskiej w ramach, której zrealizowane projekty Sal Korekcji dla 420 szkół na terenie 5 województw i 500 Gabinetów Sensorycznych. Członek Konwentu Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia Propagator krajowego programu Ogólnopolskiej Karty Seniora. W latach 2003-2010 Dyrektor Generalny Promocji Rehabilitacji Polskiej pomysłodawca – współautor programu krajowego Akademii Zdrowych Pleców.

 

andrzej siejkoBogdan Wołkowski

Andrzej Siejko – jest instruktorem gry w bilard oraz sędzią Międzynarodowej Federacji Bilardowej w pool-bilarda. W TCH HUB prowadzi Szkółkę Bilardową – dwóch jego uczniów zostało członkami kadry narodowej juniorów. Wielu jego podopiecznych zdobyło medale na Mistrzostwach Polski i Europy. Był także trenerem kadry narodowej osób na wózkach inwalidzkich i razem z nią wiele razy wyjeżdżał na Mistrzostwa Świata i Europy. Za pracę z dziećmi i osobami niepełnosprawnymi otrzymał wiele nagród, m.in.: Srebrny Krzyż Zasługi, Medal Komisji Edukacji Narodowej, Brązową Odznakę – za zasługi dla sportu – Ministra Sportu i Turystyki, Odznakę Przyjaciela Dziecka, Odznakę Honorową Polskiego Związku Głuchych – za wkład w rozwój sportu osób niepełnosprawnych. Jest nauczycielem i tłumaczem języka migowego.