TCF HUB

Telefon

Lokalizacja

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Niedziela od 15.00 do 22.00

Zadzwoń.

+48 516 171 496

Tobacco Concept Factory

Tobacco Concept Factory

Liquidy, e-papierosy, aromaty – produkcja i dystrybucja

TCF – ogólnopolski dystrybutor z najszerszą ofertą na rynku. Oferujemy liquidy, e-papierosy, bazy, aromaty, premixy, shoty nikotynowe i inne produkty uzupełniające w najlepszych cenach!

Obsługujemy ponad 3000 zadowolonych kontrahentów na terenie całego kraju oraz zagranicą.

Tobacco Concept Factory powstało w 2003 roku. Firma na początku zajmowała się dystrybucją wyrobów i akcesoriów tytoniowych . W 2007 roku wprowadzone zostały liquidy, e-papierosy i akcesoria do wapowania. Obecnie TCF współpracuje z polskimi i międzynarodowymi sieciami handlowymi  oraz krajowymi hurtowniami i sklepami specjalistycznymi zajmującymi się dystrybucją wyrobów tytoniowych, e-papierosów, liquidów, a także akcesoriów do wapowania. TCF posiada również własne laboratorium w którym produkowane są produkty marek własnych TCF.

Dzięki powstaniu spółek powiązanych z TCF – Przedstawicielstwa Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej, Tobacco Laboratory oraz Enjoy Group portfel usług i produktów poszerzony został o plastry opatrunkowe, prezerwatywy i produkty z rynków wschodnich. Firma zajmuje się również pozyskiwaniem klientów ze Wschodu.

Tobacco Concept Factory to najszersza i najlepsza oferta na rynku!

Dystrybuujemy produkty renomowanych marek – Joytech, Smok, Tesla, Volish, Provoq, P1, dr Jack, Halo. W naszej ofercie handlowej mamy ponad 1000 indeksów w której są m.in. liquidy, e-papierosy, bazy, aromaty, premixy i akcesoria.

Wysokiej jakości marki własne

Ofertę TCF uzupełniają marki własne, takie jak: Lion, American Pie, Totem. To produkty wysokiej jakości, obecne na rynku od kilku lat cieszące się stale rosnącym zainteresowaniem.

Współpraca skrojona na miarę

Współpracujemy zarówno z większymi jak i mniejszymi partnerami, krajowymi i zagranicznymi. Szczegółowe warunki współpracy dostosowujemy indywidualnie do każdego kontrahenta, a nasz dział handlowy służy zawsze profesjonalnym wsparciem merytorycznym.

Kontakt:

biuro@tcf.com.pl

Tel: 508 101 910

www.tcf.com.pl

Tomasz Żybula – właściciel Tobacco Concept Factory