TCF HUB

Telefon

Lokalizacja

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Niedziela od 15.00 do 22.00

Zadzwoń.

+48 516 171 496

Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza


PRZEDSTAWICIELSTWO POLSKO-UKRAIŃSKIEJ IZBY GOSPODARCZEJ W KRAKOWIE

Przedstawicielstwo Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej w Krakowie utworzone zostało na bazie firmy Tobacco Concept Factory 7 kwietnia 2017 roku.

Dyrektorem Przedstawicielstwa jest właściciel TCF – Tomasz Żybula, Wicedyrektorem – Yevhen Oberuchev.

Pomysł utworzenia Przedstawicielstwa narodził się ze ścisłej współpracy firmy TCF oraz PUiG z uwagi na fakt, że firma TCF jest już obecna na rynku ukraińskim od dłuższego czasu.
W Krakowie Przedstawicielstwo PUiG współpracuje z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego oraz Konsulatem Generalnym Ukrainy w Krakowie.
Współpracuje także z Agencją celną w Krakowie, a także kancelariami prawnymi zarówno po stronie polskiej jak i ukraińskiej.

 

Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza jest jedną z najstarszych bilateralnych Izb Gospodarczych w Polsce działającą już od dwudziestu lat na rzecz rozwoju polsko–ukraińskich stosunków gospodarczych i kulturalnych. Doświadczenie i wiedza w połączeniu z profesjonalnym podejściem do partnerów biznesowych pozwala realizować wizję sprawnej oraz efektywnej współpracy gospodarczo-kulturalnej pomiędzy Polską i Ukrainą.

 

Wszystkie cele Izby realizowane są poprzez:

  • Profesjonalną promocję i wspomaganie działalności biznesowej Firm Członkowskich
    • Reprezentowanie ukraińskich inwestorów w Polsce i polskich w Ukrainie
    • Współpracę z polskimi, ukraińskimi i międzynarodowymi organizacjami biznesowymi oraz kulturalnymi
    • Kształtowanie pozytywnego wizerunku Ukrainy w Polsce i Polski na Ukrainie

 

www.pol-ukr-krakow.com

 

Jacek Piechota – Prezes Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej, Tomasz Żybula – Dyrektor Przedstawicielstwa Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej w Krakowie