TCF HUB

Telefon

Lokalizacja

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Niedziela od 15.00 do 22.00

Zadzwoń.

+48 516 171 496

77 Kluboteatr Vis a Vis w TCF HUB

Pierwszy i jedyny teatr w Krakowie i klub w Krakowie w jednym, czyli kluboteatr – roztańczony i rozśpiewany, będący wytchnieniem i szlachetną rozrywką. Teatr, który bawi i wzrusza…

Zapraszamy Cię Drogi Widzu do wyjątkowego miejsca- teatru i klubu w Krakowie – Kluboteatru, które powstało, aby dostarczyć rozrywki, pobudzić zmysły, wzruszyć i bawić.

Tylko w naszym Café-theatre, na wzór teatrzyków kawiarnianych powstałych w latach trzydziestych dwudziestego wieku w Paryżu, Berlinie, Zurychu, odkryjesz fascynujący mariaż sztuki z rozrywką, skorzystasz ze strefy relaksu: kameralnego kina lub biblioteki, odwiedzisz znakomicie zapatrzony drink bar oferujący alkohole z całego świata i pyszne drinki oraz koktajle.

Repertuar teatru to rozrywka nawet dla najbardziej wymagającej publiczności. Każdy występ to prawdziwe arcydzieło, które tworzy wybitny dyrektor artystyczny i reżyser  Bartollo Piotrovsky – impresario z wieloletnim doświadczeniem, producent widowisk i koncertów oraz reżyser specjalizujący się w kameralnych formach teatralnych, zwłaszcza wokalnych, tanecznych i muzycznych oraz awangardowych i konceptualnych performensach. 

Tych spektakli się nie da opowiedzieć, to po prostu trzeba zobaczyć ! – sprawdź Repertuar i zarezerwuj miejsce:
Repertuar – Kluboteatr
Contact – Kluboteatr