TCF HUB

Telefon

Lokalizacja

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Niedziela od 15.00 do 22.00

Zadzwoń.

+48 516 171 496

Turnieje Darta w TCF HUB

TCF HUB Centrum Sportu to nowe miejsce na krakowskiej mapie darta.

22 Września ruszył oficjalnie 16 sezon rozgrywek w Krakowskiej Lidze Darta.

W tym sezonie TCF HUB Centrum Sportu stał się nowym „domem” dla 3 drużyn biorących udział w tych rozgrywkach, odpowiednio: drużyna występująca w I Lidze KLD: Klimaciki, a także dwie drużyny rywalizujące w II Lidze KLD:  Angry Darts i Misz Masz.

 

TCF HUB Centrum Sportu to również miejsce w którym swoje mecze w roli gospodarzy rozgrywają trzy zespoły występujące w Małopolskiej Lidze Steel Darta (MLSD): TCF Raut’ersi, S.T.E.E.L. Team oraz No.1. Rozgrywki ligi MLSD rozpoczęły się 22 października.

 

Ponadto, w TCF HUB Centrum Sportu można spróbować swoich sił w indywidualnych turniejach rozgrywanych w ramach drugiego cyklu „Steel Dart w TCF HUB”.

Cykl wystartował 15 Października i będzie trwał do 17 czerwca 2019. W skład cyklu wchodzą 34 indywidualne turnieje, odbywające się w każdy poniedziałek od godziny 19:30 (z wyłączeniem Wigilii oraz Sylwestra). Turniej rozgrywany jest w klasycznym formacie: 501 DO, double k.o (prawa i lewa strona drabinki) w formacie best of 5 (do 3 wygranych legów).
Opłata wpisowa za każdy turniej wynosi 10zł. Zapisy odbywają się bezpośrednio przed turniejem oraz u prowadzącego turniej: telefonicznie / FB. Na spóźnialskich czekamy 15 min po rozpoczęciu turnieju, następnie trafiają oni automatycznie na lewą stronę drabinki.

W pierwszej rundzie turnieju, mile widziani są ochotnicy którzy będą sędziować poszczególne mecze. W każdym następnym pojedynku, zawodnik który przegrywa, zostaje przy tarczy i pełni rolę markera (sędziego) w następnym pojedynku.

NAGRODY:

1.Nagrody cotygodniowe:

2/3 wpisowego z każdego turnieju przeznaczone jest na nagrody dla najlepszej trójki w każdym turnieju, odpowiednio:


1 miejsce – 50%
2 miejsce – 30%
3 miejsce – 20%


Pierwsze osiągnięcia indywidualne: MAX (180), High Finish, Fast Dart oraz zakończenie lega poprzez rzucenie Bulls Eye – nagradzane jest lanym piwem do odbioru w barze (kto pierwszy ten lepszy).

2.Nagrody główne:

1/3 wpisowego z każdego turnieju trafia do pul głównych z których opłacone zostaną nagrody finansowe dla 4 najlepszych zawodników z rankingu męskiego oraz 2 najlepszych zawodniczek z rankingu kobiet na zakończenie cyklu.

Nagrodami głównymi na zakończenie Drugiego Cyklu Steel Dart w TCF HUB są 2 „PAKIETY WYJAZDOWE”* NA MISTRZOSTWA POLSKI 2019 !

Ranking Męski:


1. Miejsce 50% + Pakiet Wyjazdowy na MP 2019
2. Miejsce 25%
3. Miejsce 15%
4. Miejsce 10%

Ranking Żeński:
1. Miejsce 60% + Pakiet Wyjazdowy na MP 2019
2. Miejsce 40%

* W skład każdego „Pakietu Wyjazdowego” wchodzą:
dwa opłacone noclegi oraz wpisowe na sobotni turniej mistrzowski.

* Minimum 22 rozegrane turnieje w ramach cyklu, uprawniają do odbioru nagrody głównej w ramach cyklu turniejów Steel Dart w TCF HUB.
* W przypadku gdy najlepszy zawodnik oraz zawodniczka w cyklu turniejów Steel Dart w TCF HUB zdobędą podobny „Pakiet Wyjazdowy” w ramach innego cyklu turniejów rozgrywanych równolegle, nagroda w postaci pakietu przechodzi na kolejnego uprawnionego zawodnika/zawodniczkę w rankingach.
*Nie ma możliwości wymiany wartości pakietu wyjazdowego na gotówkę.

Z każdego turnieju prowadzony jest „livescore” który można śledzić na:  https://www.dartkrakow.com/turnieje-w-tcf-hub