TCF HUB

Telefon

Lokalizacja

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Niedziela od 15.00 do 22.00

Zadzwoń.

+48 516 171 496

Piątkowiec Amateur Tournament

Piątkowiec, to Amatorski Turniej Bilardowy, w którym mogą wziąć udział wszyscy pasjonaci pool-bilarda bez względu na umiejętności, wiek, czy płeć. W turnieju nie mogą uczestniczyć profesjonaliści oraz zawodnicy I-ligowi. Od września cotygodniowe turnieje w Centrum Sportu TCF HUB rozgrywane będą są w każdy piątek o godz. 18.30. Każdy turniej rozgrywany jest w odmianę 8-bil według przepisów PZBIL lub w odmianę 10-bil przy obopólnej zgodzie zawodników. Na cały cykl składa się 20-turniejów.

Turniej rozgrywany jest systemem 2KO, czyli każdy zawodnik ma zagwarantowane minimum dwa mecze oraz rozgrzewkę przed turniejem gratis. Każdy turniej oparty jest o punktację według wzoru: I miejsce – 15 pkt, II miejsce – 12 pkt, III miejsce – 10 pkt, V miejsca – 8 pkt, VII miejsca – 7 pkt, IX miejsca – 6 pkt, XIII miejsca – 5 pkt, XVII – 4 pkt, XXV – 3 pkt, frekwencja – 2 pkt.

Wpisowe za udział w turnieju wynosi 20 zł i jest płatne przed losowaniem. Na zakończenie sezonu rozgrywany jest turniej MASTERS do którego kwalifikują się zawodnicy rankingu z miejsc od 1 do 12. Pierwsza czwórka rankingu rozstawiana jest w pierwszej rundzie. Dodatkowym warunkiem zakwalifikowania się do MASTERS jest frekwencja na poziomie 50%, należy rozegrać co najmniej 10 turniejów.

Zwycięzcą wiosenno-letniego sezonu „Piątkowca” 2018, pierwszego organizowanego przez TCF HUB został Szymon Kural. Turniej MASTER wygrał Tomasz Bąk. Druga edycja rozpocznie się na początku października. Obecnie w każdy piątek rozgrywany jest wakacyjny cykl pojedynczych turniejów cashowych z nagrodami. W rozgrywkach, które potrwają do końca września prowadzona jest klasyfikacja.

Amatorski Turniej Bilardowy posiada także swoje konto na Facebooku. www.facebook.com/Piatkowiec

Kontakt do organizatorów „Piątkowca”

kontakt@piatkowiec-bilard.pl

Tel: 502 579 878, 501 300 308