TCF HUB

Telefon

Lokalizacja

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Niedziela od 15.00 do 22.00

Zadzwoń.

+48 516 171 496

Małopolska Liga Bilardowa

Małopolska Liga Bilardowa to prestiżowe zawody, które z każdym miesiącem zyskują coraz większą popularność. MLB składa się z czterech lig: Ekstraligi, I, II i III ligi. Obowiązuje system awansów i spadków. Każdy nowy zawodnik zgłaszający się do MLB startuje od najniższej ligi. Turnieje MLB rozgrywane są w TCF HUB w wybraną niedzielę każdego miesiąca, a każdy sezon trwa cztery miesiące. W każdym roku kalendarzowym zawodnicy mogą rywalizować w trzech czteromiesięcznych edycjach.

MLB logo

W rozgrywkach Ekstraligi bierze udział jedna, aktualnie najlepsza grupa zawodników. W rozgrywkach I i II ligi są dwie grupy, a w III lidze – cztery. W każdej grupie jest 7-8 zawodników. W trwającym trzy miesiące sezonie zawody są rozgrywane w systemie „każdy z każdym”.

W dwóch najwyższych dywizjach zawodnicy grają w dwie odmiany bilarda: w klasyczną „8” oraz w „10”. Dwie niższe ligi rywalizują jedynie w „8”. Spotkania ligowe trwają trzy miesiące. Dyrektorem Małopolskiej Ligi Bilardowej jest Piotr Cepil.

Oprócz rozgrywek ligowych organizowane są turnieje dla zawodników drugiej i trzeciej ligi oraz początkujących. Rozgrywane są one w wybraną niedzielę każdego miesiąca, a każdy cykl składa się z czterech turniejów. Miejsca w pierwszej trójce w poszczególnych zawodach oraz w całym cyklu nagradzane są pucharami. W każdym roku kalendarzowym są trzy cykle turniejów.

Osoby, które chcą zacząć grę w MLB mogą skorzystać z bezpłatnej lekcji nauki gry w bilard, zostaną też odpowiednio przygotowane do rozgrywek. Opłata wpisowa na jeden sezon wynosi 500 zł. Co ważne, za tę kwotę każdy zawodnik bez dodatkowych opłat może skorzystać z gry w bilard w TCF HUB w każdy dowolny dzień. Uczestnicy Małopolskiej Ligi Bilardowej mogą także zakupić sprzęt ze specjalnym rabatem. Zawodnicy zapisują się także do Stowarzyszenia Sportowego TCF HUB, które prowadzi Małopolską Ligę Bilardową.

 

Dodatkowych informacji o rozgrywkach udziela dyrektor MLB Piotr Cepil – tel.: 502 579 878, oraz manager TCF HUB Marcin Krasnodębski – tel.: 604 169 069.

Małopolska Liga Bilardowa posiada również swoją stronę na Facebooku www.facebook.com/Malopolska-Liga-Bilardowa