TCF HUB

Telefon

Lokalizacja

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Niedziela od 15.00 do 22.00

Zadzwoń.

+48 516 171 496

Europool Amateur Championship

 

Euroopol Amateur Champonship to cykl zawodów na który składają się pojedyncze turnieje rozgrywane m.in. w Krakowie, Sosnowcu i Łodzi. W TCF HUB rozgrywki prowadzone są w każdy wtorek, a cały krakowski cykl składa się z 20 turniejów.

II edycja EUROPOOL Amateur Championship potrwa od 4 września do 9 lutego 2019 roku. Organizatorami Turnieju są TCF HUB Centrum Sportu oraz Dekada Sosnowiec. Opłata wpisowa wynosi 25 zł lub 15 zł dla zawodników II i III ligi MLB oraz początkujących.

Zapisy przyjmowane są zawsze we wtorki do godz.18.30 w TCF HUB lub na stronie www.cuescore.com.

Euroopol Amateur Championship rozgrywany jest w odmianie „osiem bil”, „dziewięć bil” i „dziesięć bil” według systemu 2KO. Każdy zawodnik ma zagwarantowane minimum dwa mecze oraz rozgrzewkę przed turniejem gratis. Punktacja prowadzona jest w systemie norweskim. Zwycięzcy otrzymają puchary oraz bony do wykorzystania w barze TCF HUB.

Na zakończenie cyklu 9 lutego 2019 roku w klubie Dekada Sosnowiec rozegrany zostanie turniej MASTERS, zakwalifikuje się do niego od 5 do 10 najlepszych zawodników. Pula nagród wyniesie aż 15 tyś. złotych! Opłata wpisowa do Masters wynosi 50 zł.

Pierwszą edycję wtorkowego EUROPOOL Amateur Championship rozgrywaną w TCF HUB wygrał nasz zawodnik Piotr Kotowski.

Turniej MASTERS, w którym wzięło udział 40 zawodników zwyciężył Marcin Kielan z Częstochowy.

EUROPOOL Amateur Championship posiada także swoją stronę na Facebooku www.facebook.com/Europool-Amateur-Championship

Dodatkowe informacje odnośnie udziału w turnieju można uzyskać pod numerem tel. 502 579 878