TCF HUB

Telefon

Lokalizacja

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Niedziela od 15.00 do 22.00

Zadzwoń.

+48 516 171 496

Szkółka TCF HUB

W TCF HUB działa profesjonalna szkółka nauki gry w bilarda. U nas możesz nauczyć się wszystkiego od podstaw, zajęcia dla początkujących prowadzone są we wtorki i czwartki w godz. od 16 do 18.

Mamy dwóch doświadczonych licencjonowanych trenerów i instruktorów – Andrzej Siejko i Piotr Cepil.

Andrzej Siejko jest asystentem trenera kadry narodowej juniorów, prowadzi zajęcia dla osób niepełnosprawnych, jest organizatorem Gran Prix Polski Osób Niepełnosprawnych. W swojej pracy z młodzieżą pełnosprawną i niepełnosprawną odniósł wiele sukcesów, ze swoimi podopiecznymi zdobywał medale Mistrzostw Europy, Mistrzostw Polski oraz Pucharu Europy. Jako trener kadry narodowej Osób Na Wózkach Inwalidzkich brał udział w Mistrzostwach Świata oraz Mistrzostwach Europy.

Sukcesy Piotra Cepila szerzej opisane są w dziale „Nasza Drużyna”.

Dwóch juniorów Szkółki Bilardowej TCF HUB Szymon Kural i Jakub Kowalczyk to obecnie członkowie kadry narodowej juniorów, Szymon Kural wystąpił m.in. na Mistrzostwach Europy Juniorów w Holandii, Jakub Kowalczyk ma na swoim koncie medale Mistrzostw Polski UKS-ów.

Pięciu zawodników Szkółki Bilardowej uczestniczy z powodzeniem w Małopolskiej Lidze Bilardowej, dwóch występuje w Extralidze, dwóch w II lidze.

Dwóch naszych juniorów znajduje się w składach II ligowych drużyn  TCF HUB Kraków występujących na szczeblu centralnym.

W ramach szkółki TCF HUB rozgrywane są także wewnątrz szkółkowe zawody. Dla najlepszych zawodników istnieje możliwość wyjazdów na ogólnopolskie zawody juniorskie Junior Pro Tour.

Wszystkich chętnych adeptów bilarda zapraszamy do naszego klubu, koszt ośmiu pierwszych zajęć to 100 zł, dodatkowo oferujemy pierwszy trening gratis!

Kontakt do naszych trenerów:

Andrzej Siejko tel: 503 592 708

Piotr Cepil tel: 502 579 878

kontakt@tcfhub.pl