TCF HUB

Telefon

Lokalizacja

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Niedziela od 15.00 do 22.00

Zadzwoń.

+48 516 171 496

Kadra TCF HUB Kraków

TCF HUB Kraków to 70–ciu zawodników, w tym 12-stu juniorów. W naszej szerokiej kadrze są Mistrzowie Polski Juniorów, czołowi polscy seniorzy i oldboje oraz trenerzy kadry narodowej.

Klub swoją działalność rozpoczął w październiku 2017 roku, ale na swoim koncie mamy już znaczące sukcesy. Największe to drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów z Kielc w 2018 roku. Drużynę „YMCA” TCF HUB Kraków pod opieką Andrzeja Siejki i Piotra Cepila tworzyli Szymon Kural, Jakub Kowalczyk i Szymon Błażej.

Szymon Kural odniósł także w Kielcach indywidualne sukcesy. Zdobył złoty medal wśród juniorów młodszych w odmianie 14/1 oraz wywalczył  dwa srebrne medale w odmianie 8 i 10 bil. Szymon jest także brązowym medalistą Mistrzostw Europy Juniorów Młodszych, srebrnym medalistą drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów Młodszych z Holandii oraz członkiem kadry narodowej juniorów. Podczas Mistrzostw Polski w Kielcach duży sukces zanotował również Szymon Błażej stając na najniższym stopniu podium w odmianie 8 i 10 bil.

Aktualnym wicemistrzem Uczniowskich Klubów Sportowych w kategorii Junior Młodszy jest podopieczny Tomasza Bąka Jakub Kowalczyk. W latach 2016, 2017 zdobywał w tej kategorii indywidualnie złote medale.

W rozgrywkach I Polskiej Ligii bilardowej oraz II Ligii bilardowej TCF HUB startuje z drużyną :
1. TCF HUB go 77.pl Kraków 
2. Akademia TCF HUB
Trzymamy kciuki !!!

Zawodnicy TCF HUB odnoszą także regularne sukcesy w Małopolskiej Lidze Bilarda. Do czołówki klasyfikacji w Ekstralidze MLB należą Szymon Kural i Patryk Peret. Warto zaznaczyć, że Piotr Cepil, grający trener, licencjonowany sędzia i instruktor Polskiego Związku Bilarda na przestrzeni blisko 20 lat zwyciężył wiele turniejów. W tym czasie zagrał kilkanaście tysięcy pojedynków i kilkadziesiąt tysięcy partii. W jego dorobku są dwa rekordy świata oraz jeden rekord Guinessa. Rozegrał 136 turniejów w 130 dni (dzień po dniu, bez przerwy), poprawił rekord poprzedniego rekordzisty aż o 52 dni. Na jego koncie jest też 311 rozegranych turniejów w roku kalendarzowym, co jest nieoficjalnym rekordem świata. W 2011 roku rozegrał z Bartoszem Gerasem 24-godzinny mecz w 9-bil zakończony wynikiem 350-87. Panowie ustanowili  tym samym nowy rekord Guinessa.

Piotr Kotowski i Szymon Kural regularnie i z powodzeniem reprezentują nasz klub podczas zawodów Grand Prix Polski Pol-Tour .

Zawodnicy TCF HUB Kraków zajmują także wysokie pozycje w turnieju Amateur Championship. Niemały wkład w sukcesy naszej drużyny ma także wspomniany Andrzej Siejko o którym szerzej w dziale Akademia TCF HUB.