fbpx

Zawodnicy TCF HUB awansowali na Mistrzostwa Polski Mężczyzn, Kobiet i Biznesu

Dodano: poniedziałek, Październik 21, 2019

Szymon Kural jest w świetnej formie i wygrywa ostatnio mecz za meczem. Młody zawodnik z TCF HUB awansował także na Mistrzostwa Polski Mężczyzn, Kobiet i Biznesu w Bilarda. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że Szymon gra w kategorii wiekowej juniorów. 

Na Mistrzostwa Polski, które odbędą się w grudniu br. w Kielcach pojadą również Patryk Peret i Tomasz Bąk z TCF HUB. W cyklu POL TOUR, będącym kwalifikacjami do Mistrzostw Polski, Szymon Kural zajął 15-te miejsce, Patryk Peret – 19-te, a Tomasz Bąk – 22-gie. Piotr Kotowski zajął 23-cią pozycję.

Szymon jest bardzo szczęśliwy. Rzadko się zdarza, aby junior awansował na Mistrzostwa Polski dla zawodników pełnoletnich. Dlatego to jest tak duży sukces Szymona – tłumaczy Andrzej Siejko, trener i  dziadek młodego zawodnika, i dodaje, że to szansa dla młodego bilardzisty na zmierzenie się z  najlepszymi zawodnikami w Polsce.

W sumie z TCF HUB na Mistrzostwa Polski w Bilarda pojedzie aż trzech zawodników. To nasz ogromny sukces. Bardzo się cieszę i mam nadzieję, że zawodnicy będą trzymać wysoki poziom. Za wszystkich trzymamy  kciuki – mówi Tomasz Żybula, prezes TCH HUB Centrum Sportu i Integracji.

Mistrzostwa Polski Mężczyzn, Kobiet i Biznesu rozpoczną się 1-go grudnia i potrwają tydzień. 32. najlepszych zawodników z całej Polski zmierzy się ze sobą w zapewne bardzo emocjonujących pojedynkach.

Redaktor TCF HUB, Beata Jezioro-Sowa