fbpx

Turniej dla seniorów

Dodano: poniedziałek, Lipiec 22, 2019

TCF HUB Centrum Sportu tym razem zaprasza na pierwszy w Polsce turniej bilarda i tenisa stołowego dla seniorów, czyli osób, które ukończyły 60 lat. Czekamy na wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w tych dwóch dyscyplinach. Turniej zostanie rozegrany w kategorii amator/początkujący. Przed rozpoczęciem zawodów dla chętnych będzie szkolenie, aby każdy mógł dokładnie poznać zasady gry. Udział w turnieju jest bezpłatny.

Chcemy w ten sposób zaktywizować seniorów, pokazać im, że mogą ciekawie spędzać czas grając w bilard lub tenisa stołowego. Pani Prezydent Annie Okońskiej-Walkowicz bardzo spodobał się ten pomysł i realizujemy go pod patronatem Urzędu Miasta Krakowa – mówi Tomasz Żybula, organizator zawodów. Natomiast Andrzej Siejko, dyrektor turnieju, dodaje, że bilard jest doskonałym sportem dla osób starszych, ponieważ nie wymaga dużego wysiłku ani nakładów finansowych, a daje radość i budzi ducha rywalizacji.

Zapisać do turnieju można się na kilka sposobów:

Zapisy potrwają do 21-go sierpnia. Pomysłodawcą i organizatorem zawodów jest TCF HUB Centrum Sportu. Na wszystkie pytania chętnie odpowiedzą Ryszard Bujak (511 161 785) i Piotr Cepil (502 579 878). W tym turnieju najważniejsze są chęci i dobra zabawa.