fbpx

II Urodziny TCF HUB Centrum Sportu i Integracji

Dodano: sobota, Październik 26, 2019

TCF HUB świętuje drugie urodziny. Ten dzień chcemy uczcić wyjątkowo. Dlatego w najbliższą sobotę, 26-go października, organizujemy III Mistrzostwa Krakowa w Trójboju Barowym, czyli darcie, bilardzie i piłkarzykach. 

Wybór dyscyplin nie jest przypadkowy. To właśnie z rozgrywek w bilard, darta i piłkę stołową, czyli piłkarzyki, znany jest TCF HUB. To tu odbywają się mecze I, II, III ligi bilardowej oraz turnieje w darta i piłkarzyki. – To były dwa bardzo intensywne lata. Stworzyliśmy szkółkę bilardową, której zawodnicy osiągają bardzo dobre wyniki na Zawodach Międzynarodowych. Szymon Kural, nasz zawodnik, został Mistrzem Europy i przywiózł 4 medale z Mistrzostw Europy Juniorów w holenderskim Velthowen. Zorganizowaliśmy I Otwarty Turniej w Bilarda i  Tenisa Stołowego dla Seniorów, który zakończył się dużym sukcesem. Także szkółka gry w darta cieszyła się sporym zainteresowaniem – wylicza z dumą Tomasz Żybula, prezes TCF HUB Centrum Sportu i Integracji, dodając, że ma już kolejne plany związane z klubem.

Powodów do świętowania nie brakuje. Zapraszamy od godz. 17.00. Do godz. 17.45 będą trwały zapisy na III Mistrzostwa Krakowa. Można się też zapisać wcześniej: https://forms.gle/y4EmRwsJfPjE9N3P9. Następnie zostaną rozlosowane pary, ponieważ trójbój będziemy rozgrywać w systemie DYP (Draw Your Partner). Polega on na tym, że  spośród wszystkich zapisanych osób zostaną wylosowane pary. Od 18.00 do 19.00 to czas na rozgrzewkę i trening. Zawody rozpoczną się o 19.00 i potrwają dwie godziny. Ok. 21-wszej będzie tort dla wszystkich gości i przemowa prezesa. O 23.00 specjalny pokaz Sao Art. GROUP – http://sao.art.pl.

Więcej informacji – https://www.facebook.com/events/970547993307533/ 

Do zobaczenia w sobotę w TCF HUB Centrum Sportu i Integracji ☺ 

Redaktor TCF HUB, Beata Jezioro-Sowa